Standart Kurslar
cocuklar_r2_c2
 • Kurs Süresi: 8 hafta
 • Başlangıç: Her ay yeni kurslarımız başlamaktadır.
 • Yoğunluk: Haftada 2 gün, günde 4 ders birimi
 • Toplam 64 ders birimi
Yoğun Kurslar
kurs2_r2_c2
 • Kurs Süresi: 4 hafta
 • Başlangıç: 2018 yılı için her ay
 • Yoğunluk: Haftada 4 gün, günde 4 ders birimi
 • Toplam 64 ders birimi
Aile Birleşimi Kusları
family2
 • Kurs Süresi: 2×4 hafta
 • Başlangıç: 2018 yılı içinde her ay
 • Yoğunluk: Haftada 5 gün, günde 4 ders birimi
 • Toplam 2×80 ders birimi

KURSULARIMIZ;

A1-A2

A1-A2 kursumuzu tamamlayan bir birey neleri yapabilir? Kursumuzda iyi bir eğitim alan kişi Almanya’ya gittiği takdirde veya yaşadığı ortamda, günlük yaşamda kullanmış olduğumuz cümleleri kendini ifade edebilir karşısında ki kişilerden taleplerde bulunabilir ne istediğini nerede yaşadığını nelerden hoşlandığını kendisiyle ilgili olan durumunu güzel bir şekilde ifade edebilir.

B1-B2

B1-B2 Kursu alan bir birey artık Almanca konuşabilen, bir ortamda gayet anlaşılır bir şekilde kendini ifade edip yapmış olduğu işi o iş ile ilgili neler yaptığını amaçlarını hedeflerini  ve kendisini iyi bir şekilde zorlanmadan ifade edebilir. B1-B2 kursu ile kişi kendini mutlu hissedecek şekilde Almanca konuşabilir.

C1-C2

Bu kursları başarıyla geçen bir birey  bir Alman vatandaşı gibi gazete, makale okuyabilir yorumlayabilir olaylar hakkında yazı yazabilir. Hem sözlü hem yazılı bir şekilde herşeyi anlar ve anlatabilir. Kısacası bu kurslardan sonra iyi bir şekilde Almanca konuşan birisi olabilirsiniz.

 

NEDEN ALMANCA ÖĞRENMELİYİM?

Almanca ülkemizde son zamanlarda en fazla öğrenilmek istenen bir dil konumuna gelmiş bulunmaktadır. Almancanın bu kadar çok talep edilmesinin başlıca sebeblerinden birisi Almanya ile olan ikili ilişkilerimiz gelmektedir. Berlin Akademi olarak İzmir Almanca dil kursları içinde iyi bir şekilde Almancayı öğretmeye gayret göstermekteyiz.A1-A2 kursu, B1-B2 kursu C1-C2, Aile birleşimi kursları, şirketlere özel kurslar, öğrencilere özel kurslar, ilköğretim ve üniversite öğrencilerine birebir ve grup şeklinde 6 ila 12 kişilik sınıflarımızda iyi ve kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Almanca dil kurşunu hem zevkli hem kolay bir şekilde öğrenmeyi taahhüt ediyoruz. İzmir Almanca dil kursu olarak hem materyallerimiz hem öğretme metodlarımızla dili sevdiriyoruz. Almanca dil kursu Karşıyaka ve Almanca dil kursu Bornova gibi bulunduğumuz lokasyonlara yakın ulaşım çok kolaydır .Avrupa birliği içinde en fazla konuşulan dillerden birisi Almancadır. Ülkemizden Almanya daki üniversitelerde hem dil eğitimi hem yüksek lisan yapmak isteyen aile birleşimi için çok kişi bulunmaktadır. Farklı kültürleri öğrenmek için hem de Almana ya ihracat ithalat yapan firmalarımızın çokluğu göz önünde tutulursa Almanca gerçekten öğrenilmesi gereken dillerin başında gelmektedir. Berlin Akademi olarak bizde bur da üzerimize düşen kaliteli hizmeti sunarak Almanya da rahat bir şekilde konuşup yaşamanızı sunmaya gayret gösteriyoruz. Dil uzun soluklu bir yolculuk bu yolculukta önce gayret sizlerden gelmeli kursa gelince iş bitmiyor daha sonra göstereceğiniz gayret ve özveri sizleri daha iyi bir noktaya götürecektir. Berlin Akademi olarak daima kaliteli hizmetle ile sizlerin yanınızda olacağız.

Hedefiniz Almanca ise adresiniz Berlin Akademi.