Biz Kimiz ?

Berlin Akademi; İzmir merkezli Almanca ağırlıklı yabancı dil gelişim merkezi, diğer bir değiş ile yabancı dil atölyesidir. Kurucularımızın ve öğretmenlerimizin  uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimlerini, İzmir ‘in yükselen değeri Bayraklı da sizlere sunmaya başlamış bulunmaktayız.

slider2

Yenilikçi Yöntemler

slider13

Berlin Akademi, Almanca dil eğitimine yenilikçi yöntemler (birebir konuşmaya dayalı) getirerek dil öğretimini  hızlı, akıcı, eğlenceli bir şekilde sizlere sunuyoruz. Kişiye özel öğretim metotları ile ihtiyacınız olan dili öğrenmenizi sağlıyoruz.

Almanca'nın En Kolay Hali

Dil öğrenmenin bu kadar zevkli ve heyecanlı olduğunu Berlin Akademi’de keşfedeceksiniz.Dili sevdirerek ve severek sizlere öğreteceğiz.İnsanlarımızın en çok zorlandığı ve kendilerini ben bu bu dili öğrenemiyorum dedikleri anda kursumuza katılarak dil öğrenmenin bu kadar zor olmadığını göreceksiniz.Alman kökenli dil hocalarımızla sizlere dili Almanya’da yaşıyormuş tadında karşılıklı konuşarak öğreteceğiz.Sloganımızda belirttiğimiz gibi,Hedefiniz Almanca ise Adresiniz Berlin Akademi

slider14